Pondělí - začátek týdne

25. července 2011 v 14:06 | Marťa
Zdravím Vás milé hubňulky....

Tenhle týden si chci dát trošku do těla.... ráda bych viděla na konci týdne na váze něco lehounce pod 81kg:)
Dneska jsem se zvážila a mám 82,0 cca.... rozhodla jsem se, že přestanu trucovat nad odloučením od svý digitální váhy a přijmu fakt, že tahle váha může vážit dobře. (I když jsem tam viděla na začátku rozdíl:/, ale to se těžkou soudí.)

Bude to znít divně.... ale včera, jak jsem byla opět v posilovně a pak cvičila ještě doma na břicho... ráno jsem to celkem výrazně viděla v zrcadle:D (faaakt:)
"Budete se divit" :), ale to cvičení mění ty špeky na něco "méně třepavého, méně objemného a méně ošklivého:)"...vidím jak se mi zeštíhluje pas i tvarujou nohy...prostě divný:D......zapomněla jsem zmínit, že si kámoška ve čtvrtek všimla toho, že jsem zhubla:)

Následující týden budu mít
- 2 sportovní aktivity denně (ráno běh/Jillien plus posilování břicha, odpoledne posilovna nebo zumba...jestli to jen trochu pujde mohla bych přidat ještě nějaký domácí trdlování (krátký posilování, dynamičtější uklízení, blbinky na hudbu...prostě rozproudit krev) a nebo procházky po městě - zkrátka nechci být ani přes den tak pasivní jako obvykle)
středa (třetí krizový den) může být mírnější
- budu chodit dřív spát a vstávat budu v 8:00
- během dneška si zhruba naplánuju jídelníček, ráda bych ho založila na bílkovinách a zelenině (ráno nějaké sacharidy) (budu jídla i fotit), nejdůležitější je nepřežírat se...(ani jednou!!!)
- budu pít nadprůměrný množství tekutin (3-4 litry... od rána mě nenapadlo to měřit, ale můžu zkusit od zítra), vzpomenu si "jak se vaří" zelený čaje:)
- budu užívat pravidelně psyllium, současně s večeří (ne později)... (poslední dobou jsem vynechávala)
- poslední jídlo max. o půl devátý (nebo dřív?)
- a nic dalšího mě teď nenapadá... potřebuju to ještě nějak domyslet:D a hlavně realizovat


PONDĚLÍ ----DAY 1
váha cca 82,0 kg
vstávala jsem po deváté (s vybitým mobilem, takže jsem neměla tušení kolik je)

10:00
snídaně kafe (sladké jako vždycky, neměla bych je vyřadit?!), krajíc chleba dr popov s přídavkem psyllia, rama 2 velké plátky šunky a troška plísňovýho sýra... (měla jsem po včerejšku hlad už ráno a moc jsem nad tím nepřemýšlela)

11:00 - 12:00 cca
běhání venku po kopcích po pěšinách mezi obilím a po vymletých asfaltkách, často jsem chodila, někdy i zastavovala...trochu problém s dechem (možná i s alergenama okolo), problém s padajícíma kalhotama a těžkýma botama:D (na ty boty si ale musím zvyknout, jiný nejsou a alespoň jsou kvalitní), následně posilování břicha a trupu v celkem pomalém tempu (nicméně tep dostatečně rychlý myslím:)

13:00
květák na mozeček s vejcem a troškou výpeku, rajčat a žampionů ze včerejšího oběda, ozdoba,
tím vám chutě asi neudělám, ale dávám to sem kvůli sobě...aby byly vidět ty porce...musela jsem se hrozně snažit to nepřehnat:D ale "nečekaně" mi ta porce bohatě stačila:))

 


Komentáře

1 Candy Candy | Web | 25. července 2011 v 14:30 | Reagovat

super plány snad to vyjde :)) a do konce tydne bude urcite pod 81 :)

2 barumka barumka | Web | 25. července 2011 v 15:10 | Reagovat

Nalozila sis tech zasad na sebe celkem hodne, tak snad se ti bude darit je dodrzet:)

3 alcsa alcsa | Web | 25. července 2011 v 20:59 | Reagovat

Držím palce, ať ti plány vyjdou:-) Taky mě baví přispat si, když nikam nespěchám, klidně bych proválela půl dne. Na druhou stranu se přes den cítím líp, když vstanu brzo - když spím moc dlouho, jsem pak rozlámaná prakticky do večera a nejradši bych si dala ještě po obědě šlofíka:-D

Jo, jedna z mých prvních brigád byl ranní rozvoz novin, a když jsem jezdívala na pátou do práce, zírala jsem, jak je živo:-D myslela jsem, že budu ve městě sama:-)

květák na mozeček miluju, závidím:-) taky si ho budu muset někdy udělat:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama