Stojí to za to...když v pět ráno zjistíte, že se musíte stěhovat..

7. dubna 2011 v 22:56 | Marťa |  Nezajímavé vypsání
Dneska jsem zhřešila. Má snaha popvé v životě přestat kouřit má už šrám. Koupila jsem si krabičku a zapálila si. Naprosto mi povolily nervy.
Dneska jsme totiž dostali pořádnou podpásovku od spolubydlících. Já a můj kamarád prý děláme do noci hluk a oni nemůžou spát. Bohužel místo toho, abysme si přímo popovídali, případně se pohádali o problému, to dopadlo tak, že bez předchozího upozornění nám ráno v 5 hodin přišla smska, od spolubydlícího (který je normálně naprostý flegmatik), který je momentálně služebně pryč, že on a jeho přítelkyně nemůžou spát kvůli našim "držkám" a tak se tedy rozhodli odstěhovat. Zní to jako fňukání a snaha zamaskovat vlastní chybu, ale my to opravdu netušili, že nemůžou spát když si povídáme.
Kdyby se odstěhovali, tenhle byt bysme neudrželi. Vzhledem k k našim představám a potřebám by to dopadlo tak, že bych se extrémně zadlužila nebo si sbalila pět švestek a šla nevím kam. Sama. A to bych asi vzhledem ke svý povaze jen tak neustála.
Poslední dobou mám veliký stresy ze školy a kvůli financím a tohle byl hřebíček do rakve.... Dneska jsem opravdu necítila pevnou půdu pod nohama....:(
Dopadlo to tak, že můj spolubydlící (ten se kterým se do noci bavím) dal jasně najevo, že nemá problém se odstěhovat a bohužel to myslel vážně. Ale postrašil je... a nakonec se ukázalo, že se vlastně nikdo stěhovat nechce...první by se asi opravdu stěhoval ten můj kamarád.
Hodně mě štve, jak byla tahle situace vyvolaná a bohužel ale určitých pár hodin naproto vážná. Teď už tu asi nebudeme takoví "kamarádi":(. Zatím jsme spolu fungovali velmi dobře.
Představa, že se opravdu stěhujeme, nebyla žádná planá hysterie. Protože nejpozději za rok k tomu má stejně dojít. Nutí vás to k tomu všemu stresu ještě přemýšlet o vlastní nejistý budoucnosti, o tom, že i když chvíli máte pocit, že jste našli nějaký svůj "přístav", tak tenhle pocit, můžete hodně rychle ztratit...:(

Každopádně, budu chodit spát dřív, ale to je jedině dobře.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama