Škola, špatný spánek a žádný pohyb

4. dubna 2011 v 17:09 | Marťa |  Nezajímavé vypsání
Má snaha pozitivně upravit životní styl hodně kontrastuje s mým spánkovým režimem a stresem ze školy, který nezvládám.
Od středy do dneška jsem byla ve škole jen na jednom cvičení ze 6, na přednášky jsem vůbec nešla, těch bylo 5. Zkrátka moje nervy už mají dost a zase a znovu na mě dochází krizový období, kdy v noci nespím a celý dopoledne, kdy mám být ve škole (to mám být i odpoledne) spinkáám.

Mám problém s tím, že se ve škole začíná pomalu ale jistě finišovat a máme mít hromady vypracovaných úkolů a projektů a do toho tu máme konferenci, kam bysme jako studenti měli vzorově naklusat (a já bych i chtěla), vernisáže výstav... a tak...
V tuhle chvíli si vzpomínám na jeden termín, o kterém jsem se kdysi bavila s kamarádkou. Prokrastinace. Notorické odkládání povinností - problém až třetiny vysokoškoláků. Nejsem na to pyšná, ale já jsem vzorový prokrastinátor.

Současně uznávám, že mám problém začít se hýbat, běhat atp. Nemůžu říct, že by mě domácí cvičení nebo běhání mezi lidma jakkoli lákalo. Taky stále odkládám začátek, ale v tomhle případě vím, že jakmile se k tomu dokopu, tak se toho budu držet, alespoň pár týdnů, než si budu moct dovolit fitko a třeba i jiný sporty.

Přeji si, abych ve škole chytila druhý dech a abych nějak už upustila stresový ventil a nebyla stále tak negativní.
Opravdu moc.
 


Komentáře

1 Marťulii Marťulii | Web | 2. prosince 2011 v 0:50 | Reagovat

Já jsem taky řádný prokrastinátor! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama