Nefajčím:)

5. dubna 2011 v 18:01 | Marťa |  Pupíkovo hlášení:)
Úterý, pozdní odpoledne...
Mám radost, že zatím nekouřím. Je to druhý den. Byla jsem domluvená s holkama, že zajdeme na pivo (ano ano, to jedno bych si neodepřela:D). Pak to naštěstí padlo. Říkám naštěstí, protože to jsou kuřačky a to nevím, jestli bych se udržela. Byla jsem v tu dobu ještě vynervovaná ze školy.
Nemám s tím sice zkušenosti, ale myslim si, že tak po třetím dnu ta relativně silná potřeba zapálit si zmizí. Když jsem jezdila za rodičema, tak jsem přes víkendy nekouřila a žádný velký problémy mi to nedělalo. Teď je to trošku těžší, protože vím, že to není na pár dní, ale napořád.
Rozhodně tvrdím, že přestat kouřit je lehčí než zhubnout. Protože přestat jíst nemůžete. A chutě na dobroty, které si odpíráte, budete mít vždycky, i když asi v menší míře.

Všimla jsem si, že když mám chuť zapálit si, tak mi pomáhá začít se víc hýbat. Dneska jsem vystoupila o dvě zastávky dřív a příjemně jsem se prošla. Tak jsem se kochala okolím, že jsem nebyla schopná trefit domů:D Stála jsem u vedlejšího (vzhledově uplně stejného) vchodu a nechápala jsem, jaktože mi nefunguje kód. Ach ta naše příroda:D (S trochu smogu.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama